bootstrap template

OVLÁDNI UMENIE DOBRÝCH TRÉNEROV 

Uvažuješ nad povolaním trénera, no nemáš dostatok odvahy na oslovenie prvého klienta? Máš oficiálny trénerský kurz, no stále sa cítiš v trénerskej brandži neisto? Máš minimálne skúsenosti so silovým tréningom, no rad by si sa tomu priučil? Alebo si nadšenec, ktorý netrénuje iných, no veľmi ho táto oblasť zaujíma? 

Projekt Dobrý Tréner LEVEL 1 je tu práve pre Teba.

Termíny: LEVEL 1

 
Projekt Dobrý Tréner LEVEL 1 sa otvára už v októbri  2023.

Počet miest limitovaný, tak neváhaj s prihlásením.  

MOJÍM CIEĽOM JE:

POMÔCŤ VÁM VYZNAŤ SA 

V dnešnej dobe informačného pretlaku nás paradoxne práve táto možnosť uberá o skutočné vedomosti. Ľudia preskakujú zo systému na systém, z tréningu na tréning a nevedia si vybrať. Filozofia RADY ACTIVE/DAVAJ MAKAJ sa formovala roky, preto vám chcem ušetriť čas, peniaze a námahu. 

UČIŤ PRAXOU

Môžete poznať všetkú teóriu o cvičení, anatómii, programmingu, no kým prakticky neodtrénujete si svoje, neprecítite každé cvičenie, trenažér, intenzitu...nebudete v tejto sfére lepší. Prevediem vás týmto procesom. Čerpajte z mojich vedomostí a skúseností. Učte sa z mojich omylov.

VYSTRAŠIŤ VÁS

Chcem vás cielene vystrašiť pred rizikami ľahostajného prístupu k technikám jednotlivých cvičení. Dnes už z dostupných informácií vieme predpokladať, čo škodí pohybovému aparátu. Poznamé približné mechanizmi vzniku zranení. Je POVINOSŤOU každého dobrého trénera, aby ich poznal.

NASTAVIŤ PRAVIDELNOSŤ

Pravidelnosť je dôležitá v každom obore. Preto naše vzdelávanie trvá 6 mesiacov, pričom každý mesiac je jedna "vzdelávačka", ktorá trvá 2 dni (vždy sobota a nedeľa). Nejedná sa teda o žiaden "rýchlokvasený" jedno-víkendový kurz.

"Je mojou osobnou výzvou, aby z Projektu Dobrý Tréner Level 1 každý odišiel pripravený, či už na kariéru dobrého trénera ostatných, alebo seba samého."


(Radovan Gergeľ - zakladateľ Projektu Dobrý Tréner - viac o mne

ČO VÁS ČAKÁ

LEVEL 1 poskytuje pevný základ, na ktorom vieš ďalej stavať...

POHYB AKO LIEK

Svetové autority zhodne tvrdia, že niet lepšej "pilulky" ako pravidelný pohyb. Popíšeme si jeho benefity, ukážeme ako štrukturálne odlišnosti ovplyvňujú techniku a zároveň si vysvetlíme typy bolesti, aby sme vedeli kedy má a kedy nemá zmysel trénovať. 

PRÍPRAVKA

Naučíme sa ako viesť pohybovú prípravku a čo sú jej najdôležitejšie princípy. Dostanete praktický postup ako využívať systém regresií a progresií, aby ste cvičenia vedeli lepšie individualizovať. 

ROZCVIČKA

Ako dlho by mala trvať? Čo je aktivácia, čo je mobilizácia? Používať strečing? Ako sa rozcvičiť pred silovým tréningom, ako pred kondičným? Plus najlepšie drily, ktoré v súčasnosti používam a prejdeme aj oblasť foam rollingu. 

BEDROVÝ OHYB

Ukážeme si ako najlepšie naučiť pohybový vzor "bedrový ohyb" a všetky cvičenia, ktoré spadajú do tejto kategórie. Teoreticky, ako aj prakticky. Mŕtvy ťah má svoje výhody, ale aj úskalia. Vysvetlíme si ich.  

DREP

Drep ako jeden z najdôležitejších pohybových vzorov v osnovách nesmie chýbať. Precvičíme všetky jeho základné variácie a otestujete si aj náčinie, ktoré majú iba málokde - napr. Transformer Bar. Budete o krok pred konkurenciou.

TLAKY A ŤAHY

Benchpress, overhead press, variácie zhybov, práca s kladkami, jednoručkami a kettlebellom - všetko to si ukážeme pri vzdelávačke venovanej vertikálnym a horizontálnym ťahovým/tlakovým cvičeniam.     

UNILATERÁLNE CVIČENIA

Jednonožné cvičenia v dnešnej dobe dominujú ako vo svete športu, tak v rehabilitácií. Právom. Ukážeme si tie najlepšie, ktoré sú potvrdené ako súčasnou vedou, tak mojimi skúsenosťami.  

PROGRAMMING

Priemerný program odmakaný s plnou intenzitou vždy porazí najlepší program odcvičený na pol zadku. V tomto duchu povediem prednášku o vytváraní tréningových plánov. Ukážeme si aj moje najúspešnejšie.

VÝŽIVA

Optimálne nastavenie stravy je nevyhnutné pre dosiahnutie výsledkov, či už v oblasti naberania svalovej hmoty, redukcie tuku, alebo výkonu. No vybrať si tú správnu "diétu" je tvrdým orieškom v dnešnej preinformovanej dobe. Pomôžem vám vyznať sa. 

UČENIE ANATÓMIE

Určitý čas venujeme aj učeniu základných anatomických pojmov. Nejedná sa však o bezduché bifľovanie, ale skôr o pochopenie prepojenia anatómie a biomechaniky pohybu, aby ste lepšie porozumeli cvičeniam a ich technike. 

PRAVIDELNÉ TESTY

Opakovanie je matkou múdrosti. Preto písomky sú už tradičnou súčasťou každej vzdelávačky. Vyhodnocujeme ich hneď po dopísaní a väčšina účastníkov sa práve pri tejto aktivite najviac naučí. O to menej sa musíte pripravovať doma. 

UNIKÁTNY GYM

...a všetky vzdelávačky budú prebiehať v najunikátnejšom gyme široko-ďaleko. Strongman vybavenie, špeciálne osi, najlepšie kondičné trenažére, fight zóna...a samozrejme lahodná kávička.

...a mnoho ďalšieho

Po každom vzdelávaní je pripravené pdf z aktuálnej prednášky, Rovnako počas celého projektu získate rôzne materiály z mojej online knižnice (aj plateného charakteru).

A to najdôležitejšie na záver. Z každej vzdelávačky si odnesiete aj dobrú náladu...keďže je radosť sa učiť v kruhu nadšených ľudí, ktorí sú zapálení pre tú istú vec :)

- foto historicky prvých absolventov

"Viac aktívnych ľudí pre zdravší svet."

(motto projektu)

BENEFITY PROJEKTU:

- Vzdelávanie trvá 6 mesiacov.
- Každý mesiac (sobota a nedeľa) je "vzdelávačka" v trvaní cca. 6 až 7 hodín. Obsahom je ako teoretická, tak aj praktická časť.
- Poradenstvo na témy, kedy začať s trénovaním prvého klienta (ak je to váš cieľ), ako si nastaviť ceny, či zariadiť vlastný gym (aké vybavenie, v akej kvalite a odkiaľ). 
- Najčerstvejšie informácie o zaujímavých knihách, ktoré sa oplatí prečítať.
- Informácie o blížiacich sa dôležitých udalostiach (kurzy, semináre, konferencie...).
- Spoločná analýza rôznych školení, alebo zaplatených online video-seminárov. 
- Prístup k mojim dokumentom, tréningovým plánom, či pdf knihám.
- Pravidelné písomky - áno, aj písomky sú benefitom, pretože pri ich spoločnom vyhodnocovaní sa najviac naučíte a každý spozná svoje slabé stránky.
- Unikátna možnosť po absolvovaní LEVEL 1 si vybrať ľubovoľnú vzdelávačku z LEVEL 2
- Skvelá súkromná atmosféra v kruhu ľudí, ktorí sa navzájom obohacujú a chcú sa vo svojej profesii posúvať ďalej. 
- a v neposlednom rade počas všetkých vzdelávačiek zadarmo naša fajnová čerstvo pražená káva :) 

PODMIENKY A OČAKÁVANIA:

- Vzdelávanie trvá 6 mesiacov od dohodnutého začiatku. 
-  Každý člen je povinný sa zúčastniť pravidelných spoločných vzdelávacích stretnutí tzv. vzdelávačiek. Je to v jeho záujme.**
- Ak z rôznych objektívnych dôvodov sa člen nemôže dostaviť na vzdelávanie, je ajtak povinný uhradiť mesačný členský poplatok. Materiály z danej vzdelávačky samozrejme dostane a v projekte môže pokračovať.  
- Na vzdelávačkách je vyžadovaná sústredenosť, pozornosť ako aj dochvíľnosť.
- Rovnako je očakávané, že sa zapojíte do každéj praktickej témy s primeraným nasadením.

**výnimky riešime individuálne 

TVORBA CENY

Cena nie je iba za samotné vzdelávanie a jeho program.

Ja som svoj prvý kurz absolvoval v 2005. Ide teda o takmer 17 rokov zháňania informácií, čítania kníh, návštev rôznych školení a konferencií. Ide aj o množstvo pokusov a omylov pri vytváraní vlastného konceptu.

Hodnota ponúkaných informácií sa preto ťažko vyjadruje číslami. Navyše stále stúpa.  

CENA

Jediná finančná možnosť ako sa zapojiť do projektu "Dobrý Tréner" na rok 2023:

MESAČNÉ ČLENSTVO NA ROK 2023

LEVEL 1

199/mesiac

Cena je za mesačné členstvo v projekte v roku 2023.
Vzdelávanie trvá 6 mesiacov.

  • - školné sa platí každý mesiac (t.j. 6 x 199 eur)
  • - projekt sa väčšinou otvára iba 1-2x za rok
  • - po spustení projektu sa už nie je možné zapojiť za týchto podmienok 
  • - nie je možné si vyberať vzdelávačky, ktorých sa chceš zúčastniť

LEVEL 1

Otvárame už v OKTÓBRI 2023.
Počet miesť je obmedzený, preto neváhaj s prihlásením.

MÁM ZÁUJEM!

Formulár pre prihlásenie do projektu "Dobrý Tréner LEVEL 1" na rok 2023

PÝTATE SA...

Musíš. V projekte chcem mať iba ľudí, ktorí majú skutočný záujem byť lepšími a vytvoriť tak na Slovensku komunitu dobrých trénerov, ktorých ľudia budú cielene vyhľadávať. Nikoho na silu v projekte držať nebudem, takže počas celého obdobia trvania máte možnosť vystúpiť. 

Vymeškania sa riešia individuálne. Novinkou na rok 2023 je, že vymeškanú tému si viete nahradiť so skupinou, ktorá začne projekt po vás, no vyplatiť musíte v danom mesiaci vymeškania. Náhradný termín máte bez poplatku.

Platí sa v hotovosti. 


*náhradné termíny nie sú nárokovou zložkou

Áno. Vzdelávanie plánujem stále na jeden z víkendových dní (väčšinou začiatok, alebo koniec mesiaca).


Z hľadiska kvality praxe a riešenia vašich individuálnych otázok, skupinu pre LEVEL 1 plánujem na max. 12 až 15 ľudí. 

Jednoznačne, ak:


- Ti nestačil oficiálny akreditovaný trénersky kurz (SAFKST, SAKT, INFORM, EFECTFIT...)

- máš skutočný záujem byť lepším v oblasti tréningu, regenerácie a výživy

- nechceš čakať 17 rokov, kým si vybuduješ vlastný koncept

- si nadšenec, no jazyková bariéria Ti nedovolí vycestovať, či čítať kvalitné zahraničné zdroje a vedecké práce

- nemáš čas na extra vzdelávanie a chceš mať všetko pekne pokope v "jednom balíku"  

- nemáš peniaze na drahé zahraničné kurzy

- chceš byť súčasťou budovania značky Rady Active/Davaj Makaj, ktorú už teraz mnohí vyhľadávajú

- chceš byť v komunite trénerov, ktorí berú svoje povolanie seriózne a chcú byť informovaní

- neplánujše byť trénerom, no si nadšenec a chceš jednoducho z vyššie uvedených tém vedieť viac 


"Dobrý tréner" je o tom, ako sa stať lepším trénerom - či už seba samého, alebo iných. Takže nemusíš byť oficiálne trénerom a nemusíš to ani plánovať. No kto vie, možno budeš jeden z tých, ktorým Projekt Dobrý Tréner zmenil smerovanie v živote. Deje sa to :) 

U nás v novučičkom unikátnom centre Davaj Makaj v Košiciach na Moldavskej ceste 8/A.

Rozdiel je iba v množstve zahrnutých tém resp. vzdelávačiek. V Projekte LEVEL 1 NIE SÚ obsiahnuté špecifickejšie témy ako:


- diagnostika (manuálne testovanie svalovej sily, svalovej dl'žky, ROM), McGill metóda, Trigger Pointy
- testovanie športového a atletického výkonu
- strongman disciplíny (loglift, atlas stone, monster dumbell, farmer's walk...)
- sprint a agility
- práca s wallballom
- meranie tuku (ultrazvuk, kalipometria...)
- prednáška o mental coaching-u
- tréning detí a mladistvých 
- pochopenie energetických systémov
- práca s kettlebellom (jednoručný swing, clean, snatch...)

Preto LEVEL 1 trvá 6 mesiacov (a LEVEL 2 12 mesiacov), aby si vybudoval základ svojich teoretických a praktických skúseností a následne sa rozhodol, či chceš isť ďalej. Absolventi LEVEL 1 majú ako jediní unikátnu možnosť vybrať si z LEVEL 2 vzdelávačky, ktorých sa chcú zúčastniť.

Inými slovami, ak sa po absolvovaní LEVEL 1 zatúžiš naučiť diagnostike pohybového aprátu, možeš sa prihlásiť iba na vzdelávačku o diagnostiku z LEVEL 2 (za platných podmienok v danom roku Projektu Level 2).   


V hotovosti na mieste v daný mesiac vzdelávania. 

Ak chceš poznať rozdiel medzi dobrým a zlým trénerom - si na správnom mieste! To dostaneš za svoje peniaze. Prístup do skvelej komunity trénerov a nadšencov, ktorí sa chcú stále vzdelávať a posúvať navzájom ďalej. Dostaneš obrovský teoretický prehľad a praktické zručnosti. Prezradím celé know-how za posledných 17 rokov zbierania info a praxe. 

Samozrejme. Členské nie je iba za samotnú vzdelávačku. Je to za prístup do našej uzavretej skupiny. Je to za poskytnuté manuály a pdf zo všetkých vzdelávačiek. Je to za prístup k informáciám o nadchádzajúcich kurzoch a konferenciách. Rovnako tak po úspešnom ukončení projektu, ak si tréner, budeš zverejnený/á na našom novo-pripravovanom webe (davajmakaj.sk) a zároveň budeš pozývaný/á na spoločné udalosti, konferencie plánované pre absolventov Projektov Dobrý Tréner. 

Ber to ako školný poplatok.